Hypotéka bez registru

Chcete si koupit konečně vlastní bydlení, ale brání Vám v tom finanční stránka? Řešením je vzít si hypotéku, protože nebudete muset roky šetřit.

Hypotéka bez registru

Dávejte si pozor

Základem je podívat se na více nabídek a vybrat si tu nejlepší, protože dnes je na trhu poskytovatelů spousta, ale ne všichni jednají se svými klienty férově a skrývají řadu nástrah. Počítejte s tím, že v bance po Vás budou vždy chtít kontrolu registru, a i při menším prohřešku se šance na schválení úvěru rapidně zmenšují. Nezapomeňte, že každá společnost má jiné podmínky, takže si na ně dejte pozor.

podpis smlouvy

Často společnosti lákají nízkým úrokem, i přes to, že celkové náklady a finální zaplacená částka mnohem dražší než u konkurence. Do začátku je také dobré si vydělat alespoň zlomek ceny, protože získáte mnohem výhodnější úrok. 100 % se půjčuje jen zřídka kdy a většinou za velice nevýhodných podmínek například oproti 70 % z celkového odhadu nemovitosti. V naprosté většině případů je dobré zastavit druhou nemovitost, protože získáte mnohem lepší podmínky. Pokud jste v manželství, tak je rozhodně lepší zažádat si o hypotéku společně.

Americká hypotéka

Americkým hypotékám se úspěšně daří konkurovat i těm největším bankám. Proč? Odpověď je velice jednoduchá. Pro schválení úvěru máte totiž mnohem větší šanci, a i s nějakým vroubkem z minulosti můžete hypotéku bez registru získat. Lze si půjčit až 70 % z odhadu nemovitosti, přičemž, aby je zvládl splatit každý, tak si splátky můžete natáhnout až na třicet let.

splácení peněz

Pokud našetříte půjčené peníze dříve, tak není žádný problém hypotéku splatit i mnohem dříve, a to zcela samozřejmě zdarma. Můžete si půjčit jako fyzická osoba na byt, ovšem tato společnost poskytne zajímavé úvěry i pro podnikatele. Pokud zašlete potřebné informace a fotky nemovitosti, tak nic nebrání schválení úvěru do pouhých 24 hodin, což je opravdu krátká doba bez zbytečných průtahů. Díky těmto službám si tedy konečně můžete pořídit svůj první vlastní dům či byt a zařídit si ho přesně podle představ.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/penize/" rel="category tag">Peníze</a>