Jakým dárkem potěšit svého vyvoleného

Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce, neboť mají symbolizovat lásku k bližnímu, pochopení, empatii, soucit a především navodit klid a mír. Jen barbaři v tomto ročním období šílí a tyranizují sebe i druhé. Předvánoční shon se někdy takovému trendu tak trochu přibližuje, a abychom tomu předcházeli, měli bychom se vyvarovat nákupů dárků na poslední chvíli. Ono se to ale řekne „nakupovat v předstihu“, jenže si to zkuste, když nevíte, co a komu pořídit. Můžete se inspirovat i znameními zvěrokruhu, která napoví o vnitřním uspořádání každého z nás. Některé jejich aspekty jsou totiž poměrně pravdivé.
dárek se šiškou
Ohnivci – pro Střelce, Lvy a Berany platí společný náboj a tím je aktivita. Tito lidé nebývají zpravidla diplomatičtí a příliš taktní, jsou velmi tvůrčí a sportovněji založení. Jistě je potěší sportovní hodinky, mikiny, outdoorové boty, šikovný batoh, výpočetní technika nebo sportovní vybavení.
Země – muži dobře uzemnění jsou narození ve znamení Panny, Býka a Kozoroha. Bývají praktičtí, spíše střízliví, konzervativnější a usedlejší. Vybírejte pečlivě zejména podle toho, jaké mají partneři záliby, ocení vaši pozornost, jestliže jejich hobby uznáte a ještě je v tom podpoříte. Ať už bude v duchu zahrádkářském, kutilském, automobilovém, sběratelském, každá maličkost se počítá.
srdce v dlaních
Vzdušňáci – hlava v oblacích, zkoumání životních motivů, neustále nové výzvy a především komunikace. Bez té si připadají jako ztracení ve světě nepochopených tužeb a přání. Vsaďte na vzájemné porozumění a pokuste se sladit dárky podle jejich životního stylu a nezapomínejte na to, že budou cokoli provádět nejraději s vámi. Vhodný je nějaký společný prvek, např. partnerská trička s potiskem, zájezd k moři, dvě shodné sportovní bundy, zkrátka cokoli, co vás oba spojí, aby se mezi vámi prohloubila právě komunikace.
Vodní znamení – nejcitlivější muži bývají narozeni ve znamení Raka, Ryb a Štíra. U Štíra to není markantní, ale nenechte se zmást. Všichni ocení něco intimního nebo vyrobeného vlastníma rukama. Cokoli vás k sobě přibližuje na tu nejkratší vzdálenost a doslova spojuje v jeden celek, tím si svého partnera stoprocentně získáte.

Posted in Nezařazené