Jsem lesbička?

 Nejprve bychom si měli ujasnit, co znamená homosexualita. Homosexualita znamená přitahování stejného pohlaví po citových, sexuálních stránkách. Podle různých výzkumů je známo, že ženy mají k homosexualitě větší sklony než muži. Jsou totiž více citově založené, takže snadno vnímají pocity druhých, a tak se může stát, že se žena zamiluje do druhé právě kvůli jejímu vnitřku. Další otázkou je však sexuální stránka. Pokud si žena vůbec nedokáže představit sex s ženou, nejspíše lesbou není. Pokud neví, měla by milování s ženou zkusit. Podle toho žena pozná, že ji přitahují ženy. Pokud se spojí citová stránka se sexuální stránkou, můžeme říct, že se jedná o homosexualitu. Tedy pokud žena cítí lásku nebo zamilovanost k druhé ženě a zároveň by se s ní dokázala milovat, jedná se o ženu lesbu.

lesba

Dalším takovým případem je žena, která má citové a sexuální pouto jak k ženám, tak i k mužům. Tohle už není homosexualita, ale bisexualita. Většinou toto označení bývá pouze zástěrkou homosexuality. Některé ženy se stydí za to, že je přitahují ženy, tak se označují jako bisexuálky. Je to pro ně jednodušší způsob, jak se s touto sexualitou vyrovnat.

homosexualita

Pozor! Mnoho žen přitahují lesbická porna, ale nejsou tyto ženy homosexuální. Proč tomu tak je? Heterosexuální žena, tedy žena, která se orientuje pouze na muže, hledá v lesbickém pornu jakýsi něžný akt, který je procítěný. To, jak je procítěný právě vidí na těch ženách, vidí ty ženy, jak si ten sex spolu užívají a jsou k sobě něžné. Většinou si v daném pornu představují samy sebe a tím se více vzruší než u klasického heterosexuálního porna. Tyto dívky ale nejsou schopny se citově zamilovat do ženy. Nejsou tedy homosexuální. Pokud by se v reálném světě do nějaké zamilovaly, byly by homosexuálními.

Tak tedy na závěr, který odpoví na otázku: Jsem lesbička? Je jednoduchá odpověď: Pokud jsem žena a chovám zamilované city a cítím sexuální napětí k jiné ženě, pravděpodobně jsem homosexuální. 

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/zena/" rel="category tag">Žena</a>