Kdo má problémy s erekcí, měl by se zaměřit na své vlastní chyby

Znáte film s názvem „Zítra vstanu a opařím se čajem“? Hlavním hrdinou ve dvojroli je Petr Kostka a jde o jeden z nejoblíbenějších titulů druhé poloviny sedmdesátých let. Na počátku filmového děje se tu objeví moment, kdy se postarší muži chlubí „pilulkami proti stárnutí“, díky nimž jejich organismus stárne pomaleji a mohou se dožít vyššího věku.

dívka u postele

Nepřipomíná vám to něco? Spolknout zázračnou pilulku a přenechat vlastní zodpovědnost za své chyby na syntetickém preparátu? V podobném duchu se totiž odvíjí vyhledávání Viagry ceny bez receptu. Netvrdíme, že Viagra je vysloveně špatná, i když vykazuje řadu vedlejších účinků a není tudíž bezdůvodné užívat ji na doporučení lékaře, ale jde tu o něco jiného – o uvědomení si příčiny, proč dochází k poklesu erekce, ke ztrátě chuti na milování a k ochabování mužnosti v souvislosti s poklesem testosteronu.

hezký obličej

Pod poklesem erekce bývají velmi často podepsány stresové vlivy, a těmi jsme bohužel v současné době přímo obklopeni. Některé z nich jsou docela nenápadné, například zvýšený hluk, vyšší tepelná zátěž (extrémní vedra), znečištěné ovzduší, přelidněné prostory, konflikty se sousedy, kamarády, rodiči či kolegy na pracovišti. Stresující může být i špatné větrání, nedostatek pohybu nebo naopak extrémní adrenalinové sporty a koneckonců konzumace http://synonymus.cz/konzumace/ nevhodných jídel, konzervantů a dalších chemikálií. Stresovat se můžeme i z přemíry povinností a nedostatku spánku či workoholismu.

Chcete-li uspět nejen s erekcí, zaměřujte se postupně na stresové vlivy a snažte se je výrazně alespoň omezit. Nejde to vysloveně na počkání, a tak se vyplácí vypomáhat si bylinami, které udržují optimální hormonální rovnováhu, zvyšují hladinu testosteronu a nápomocné jsou i po psychické stránce. Při správném dávkování nemají žádné vedlejší účinky a není nutné je užívat na recept, i když lze doporučit konzultaci s vašim ošetřujícím lékařem.

5/5 - (1 vote)
Posted in <a href="https://www.upmas.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>