Krásné přírodní sprchové gely

Jednou z největších relaxaci, kterou si můžete dopřát v pohodlí domova, je horká vana nebo sprcha. Už jen samotná teplá voda má skvělé blahodárné relaxační účinky na naše tělo. Tento efekt můžeme ještě podpořit příjemným voňavým sprchovým gelem. Jen si to představte. Teplá voda uvolňuje vaše svalstvo, přivíráte oči a jemně nasáváte svěží citrusovou vůni. Vaše tělo se začíná uvolňovat a myšlenky odplouvají pryč.

Sprchový gel

E-shop koldokol nám nabízí přírodní sprchové gely ve velikostech 250 ml v několika vůních. Velmi oblíbený je přírodní sprchový gel s vůní borůvky. Tento přírodní sprchový gel vytváří bohatou jemnou a voňavou pěnu, má skvělé regenerační účinky, hydratuje vaši pokožku a vytváří ochrannou bariéru před vysušením. Dalším oblíbeným sprchovým gelem, především v létě, je sprchový gel s vůní citronu a limetky. Tento luxusní sprchový gel je velmi svěží a výborně regeneruje naši pokožku. Poměrně neobvyklou vůní sprchových gelů je hruška Věřte, že přírodní sprchový gel s vůní hrušky má skvělé uklidňující účinky. Další oblíbené vůně je také levandule, která má skvělé antiseptické účinky a blahodárně působí na naši mysl. Velmi uklidňující je také sprchový gel s vůní meduňky. Tento sprchový gel má velmi jemnou a svěží vůni. Pokud hledáte nějaký sprchový gel, který by ocenil i muž, jedná se zajisté o přírodní sprchový gel s vůní kafrovníku. Tento sprchový gel má skvělé chladivé účinky a velmi jemnou vůni. Zajisté ho tak každý muž především v létě ocení.

Levandulové mýdlo

Všechny sprchové gely jsou baleny ve skle s dřevěným uzávěrem. Tím se stávají také krásným dárkem pro vaše blízké. Za drobný příplatek si můžete dřevěné víčko také nechat gravírovat jakýmkoli vaším motivem. Najednou se ze sprchového gelu stane opravdu krásný, praktický a originální dárek pro milovníky přírodní kosmetiky. Dopřejte své pokožce to nejlepší a vyberte si některý z našich skvělých přírodních sprchových gelů.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>