Nejlepší hry pro VR brýle

Už jste slyšeli o VR brýlích? Jedná se o brýle z různého materiálu, které v sobě mají zabudované čočky. Pomocí svého mobilního telefonu si můžete zahrát nejrůznější hry a sledovat VR videa. Zažijete neuvěřitelný zážitek, který vypadá opravdu reálně. Pomocí VR brýlí se můžete podívat na nejrůznější místa, aniž byste opustili pohodlí svého domova. Horská dráha, tobogán nebo například cestování po světě. Nyní je i to možné!
horská dráha
Hororvé hry
Rádi se bojíte? Zkuste tedy Hunted House nebo Insidious. Jedná se o velmi pěkně graficky zpracované hry, při kterých vám budou hrůzou vstávat vlasy na hlavě. Prostředí je velmi působivé a nažene hrůzu i největším nebojsům. Vše je za doprovodu napínavé hudby, která sama o sobě navodí správnou hororovou atmosféru.
 
Kultovky, které neomrzí
Určitě si pamatujete Pacmana – žlutého smajlíka, který žere žluté kuličky v bludišti a je pronásledován několika duchy. Ano i tato kultovní hra se objevila ve VR provedení. Hra vypadá opravdu jako Pacman za starých časů. Hru doprovází hudba, který může některým po chvíli připadat velmi otravná, ale k Pacmanovi to opravdu patří.
 
Jízda na dráze či tobogánu
Vždy jste se toužili projet po obrovském tobogánu, který vídáte v amerických filmech? Je jedno, že jste zrovna doma v posteli. Pomocí VR můžete zažít spoustu zážitků i z postele. Neváhejte a stáhněte si Roller Coaster 360 nebo třeba Water Slide 3D. Opravdu skvělý zážitek, který vám nadzvedne žaludek. 
 počítačová hra
Cestujte pomocí VR
Zima vás nemusí odradit od cestování. Nyní se můžete přes VR přenést například na safari, mořský svět nebo dokonce si prohlédnout i dinosaury! Hry jako Safari Tour: Adventure Sites, Shark & Sea Worlds vám přinesou nenahraditelný zážitek.
Pokud vás však zvířata tolik nezajímají na Youtube je velké množství videí, které vás přenesou na reálná místa. Podívat se můžete do Paříže, Londýna nebo do Japonska. Vše je snímané pomocí 360° kamer, které snímají vše do kola. Tím pádem se můžete podívat téměř kamkoli!

Posted in Nezařazené