Nemějte strach vstoupit do únikové místnosti

Je vaše životní tempo natolik náročné, že potřebujete čas od času vypnout a dopřát si změnu? Pokud jste otevření možnostem a nebojíte se žádné výzvy, neváhejte se zúčastnit escape game, která vám doplní energii. Obávat se toho, že na vás v únikové místnosti čeká nějaké nebezpečí, opravdu nemusíte. Je to zcela bezpečná zábava, která má za úkol dopřát všem zúčastněným špetku adrenalinu, nové zážitky a zcela jiný odpočinkový program, než na který jste z běžného života zvyklí.klíč v zámku.jpg

Přemýšlet budete muset rychle

Napětí escape game Enigma Escape dodá především časový limit, který na danou hru máte. V případě Samary a Dvojitého agenta je to 90 minut, kdy budete muset přemýšlet rychle, ale současně i logicky, aby byla pro vás hra úspěšná. O nic horší na tom nebude atmosféra, kterou v únikové místnosti prožijete. Záhad bude více než dost, ale rovněž i schovaných kódů a nápověd, které vás přiblíží ke správné odpovědi.
Váš tým hráčů (2 – 5 členů) bude muset spojit všechny síly a rozumové schopnosti k tomu, abyste vyluštili to, jak se věci vlastně mají.lebka a kniha.jpg

Hra, při které vám proběhne mráz po zádech

V životě každého z nás je nezbytné prožít i špetku adrenalinu, který v nás ve své podstatě vyvolává pocit spokojenosti a štěstí po jeho absolvování a zvládnutí. Hra, jakou je Samara se postará o hororovou atmosféru i díky volně pokračovanému snímku s názvem Kruh. Pokud jste ho ještě neviděli, je nutné https://www.linguee.com/czech-english/translation/postarat%2Bse%2Bo.html ho shlédnout a uchovat si v paměti všechny důležité detaily, které by vám při hře pomohly.
Dvojitý agent vás přenese do role detektiva, kdy se budete muset postarat o odhalení záhady, při které se váš kolega ztratil. Pokud vás detektivky už odjakživa baví a chtěli byste si vyzkoušet to, zda byste u nich obstáli i vy, tato hra bude pro vás ideální volbou.
Získejte nové zkušenosti a rozšiřte si obzory i díky novodobé hře, která je aktuálně považována za tu nejvíce zábavnou a populární pro všechny dospělé, ale i děti od 15 let.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/kultura/" rel="category tag">Kultura</a>