Půjčovna dodávek Praha musí o svá vozidla pečovat

Plánujete stěhování nebo odvoz nějakých velkých a těžkých věcí? Pak můžete využít poměrně rozšířeného sektoru služeb v oboru půjčoven osobních a nákladních vozidel.

Jak je na tom technický stav vozů z půjčoven

Výborný technický stav všech vozů je zásadním předpokladem k úspěchu v tomto odvětví podnikání. Žádná půjčovna dodávek Praha nemá v tomto směru monopolní postavení a silná konkurence udržuje kvalitu služeb na takové úrovni, aby si firmy udržely zákazníka. Lidé se totiž velmi rádi pochlubí svým známým, případně cestou webových diskusí o tom, jak byli či nebyli spokojeni. Jde o osvědčený psychologických efekt, ať už jde o zkušenost negativní, či pozitivní.

interiér vozu

Jestliže například v průběhu stěhování dojde k závažné poruše pohonné jednotky nebo podvozku a vůz je odstaven, stěhovací proces se nesmírně zkomplikuje. Klient se zkrátka musí na zapůjčený vůz spolehnout, zpravidla se totiž dodávka sjednává pro mimořádné situace, jako je právě stěhování, převoz těžkých a rozměrných předmětů, anebo jde o cestování na dovolenou.

A co pojištění

Povinné ručení a havarijní pojistka by měly být standardním bezpečnostním prvkem u každého vozidla. V případě nehody či poruchy by rovněž měla být k dispozici nepřetržitá asistenční služba. Naprostou samozřejmostí je platná celoroční dálniční známka.

přeprava nákladu

A co když si netroufáte dodávku sami řídit

Řízení transportní dodávky je podmíněno pouze řidičským oprávněním skupiny B, žádná jiná omezení nebo požadavky se ze strany legislativy na tato vozidla nevztahují. To je ovšem pouhá teorie. Ve skutečnosti mohou někteří, zvláště nezkušení řidiči mít obavy z řízení takového kolosu, jestliže mají praxi pouze v ovládání malých osobních aut. Pro takové případy existuje možnost sjednat zapůjčení dodávky i s řidičem.

Výhoda tohoto řešení spočívá hlavně v absenci odpovědnosti za provoz vozidla. Vy se tak můžete plně soustředit na činnost, která s tím souvisí – v poklidu a bez stresu vystěhujete nábytek, odvezete vadné spotřebiče na sběrný dvůr, převezete stavební materiál, nebo zajistíte odvoz osob na nějakou sportovní či společenskou akci.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>