Síla mořské vody

Na pobyt u moře se těšíme celý rok. Tato doba nám dělá dobře nejen proto, že si konečně odpočineme od celoroční práce a můžeme tak alespoň na malou chvilku vypnout a relaxovat, ale i díky skvělým účinkům slunce a slané mořské vody.
Mořská voda
Samozřejmě záleží na tom, k jakému moři se vydáte, protože každá mořská voda má trošku jiné složení. V čem se ale shodují je neuvěřitelné množství minerálů a stopových prvků. Nabídnou vám může například jód, brom, draslík, železo, hořčík, vápník, sodík a spoustu dalších. Velice prospěšnou je voda z Mrtvého moře, která obsahuje až 21 různých minerálů.
Doslova blahodárné účinky má mořská voda na naši pokožku. Zmiňované minerály se do kůže dostávají prostřednictvím kůže, která při koupání otevírá póry, které v tomto příjmu pomáhají. Kůže bude dokonale zregenerovaná, bude vypadat zdravě, elasticky a celkově omládne. K pobytu u moře se také často uchylují osoby s kožními problémy, jako jsou například exémy, lupénka, akné a další problémy, kvůli tomu, že toto všechno dokáže voda vyléčit. Její zásluhou se vyplavují toxiny z těla.
Máte-li problémy se štítnou žlázou nebo kardiovaskulárním systémem, vyražte na dovolenou k moři také. Nepříjemnosti spojené se štítnou žlázou zažene minerál selen a jód. Plavání zlepšuje cirkulaci krve a zároveň při něm zapojujete velkou spoustu svalů, takže se jedná o skvělou rehabilitaci. Voda funguje také jako dezinfekce, díky které se vaše rány budou hojit mnohem rychleji a lépe.
Vlny v moři
Poděkují vám ale i vlasy. Určitě už jste si také všimli toho, že při tomto pobytu vypadají vlasy mnohem lépe. Jsou měkčí a lesklejší. Trápí-li vás lupy, zaručeně jim díky této dovolené dají sbohem. Odpadne vám i návštěva manikérky, protože budou vaše nehty dokonale vyleštěné a vyčištěné, takže budou vypadat, jako byste měla nově udělanou francouzskou manikúru.
Tak co už se těšíte na další pobyt u moře? Jsem si jistá, že ano.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>