Šperky pro vás

Pár slov o mně Adelvomack.cz. Možná vám připadá, že nechat si vyrobit šperk na zakázku není snadný proces. Obáváte se komunikace s neznámým klenotníkem nebo přemrštěné ceny, ale nejvíc možná výsledku. Toho, aby výsledný šperk byl opravdu tím vytouženým klenotem, jaký jste si vysnili ve svých představách. Je zde také možnost, že ještě nemáte ani vy sami konkrétní představu, jak uchopit svůj přívěsek, prsten, náušnice… ani jak ho přesně popsat. Poradíme vám – kontaktujte šikovnou autorskou šperkařku Adélu Vomáčkovou, se kterou se můžete domluvit osobně.

šperkařská dílna

Tato zručná klenotnice studovala u nás i v zahraničí šperkařské obory, aby co nejdokonaleji proměnila kousek neživého zlata či stříbra do dokonalého a krásného tvaru, jaký má mít, případně jej osadila jej drahými kameny podle vašeho výběru a nejen to.

srdce z diamantů

Vdechla mu duši a kus vás a vašich snů a představ. Adéla Vomáčková ví, že šperk je nejen nošen svým nositelem, ale také sám nese a předává okolí své poselství. Nejen svou krásou, ale vyjadřuje i určité spojení se svým majitelem a hloubku, kam si můžete uložit své vzpomínky nebo tajemství. Už tím, že si jej necháte vyrobit.

Samozřejmě nemusíte pouze pro sebe. Takový autorský šperk je i vhodným dárkem. A pokud zrovna nemáte potřebu vymýšlet originální, na stránkách autorských šperků Adély Vomáčkové jsou i kousky, které jsou určeny ihned k prodeji. A přesto jsou jedinečné a čiší z nich láska, s jakou byly vytvořeny. Protože této umělkyni na jejích dílech opravdu záleží. Nejsou jen prací či koníčkem, je to krásné poslání živené kreativitou a touhou zachytit a zvěčnit pomíjivou vzpomínku a radost ze života.

Takový šperk vás může provázet od samotného počátku života a těšit vás svou přítomností mnoho let. Šperky a vzpomínky a pocity v nich zachycené jsou totiž skoro věčné… Vyzkoušejte si je doslova na vlastní kůži.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>