Spintires: Mudrunner

Historie
Celé to začalo hrou Spintire vydaná roku 2014, která měla velice podobný herní základ, takže to z ní i vychází tento nový díl. Celý herní systém a cílový úkol je stejný. Tento nový díl byl vydán 31. října 2017 hned pro tři platformy, a to Xbox One, PlayStation a Microsoft.
motor tahače
Gaming
Zvolit si můžete hned několik kategorií hraní. Klasikou je singleplayer, ovšem v multiplayeru se Spintires: Mudrinner stává s kamarády mnohem větší zábavou. Další zábavnou částí jsou Challenges, při kterých se také výrazně zapotíte. Nyní si popíšeme hraní v klasickém singleplayeru. Na začátku si zvolíte mapu s danými vozidly, jenž chcete hrát. Začínáte u své garáže se starými poctivými vozy, které se budou brodit tunou bláta a vody. A co teď? Nejprve je dobré prozkoumat celou mapu a odemknout uzamčená vozidla. K tomu nejlépe poslouží rychlé a hbité vozidlo. Nejlepší se pro mě ukázal terénní vůz se všemi nadstavbami. S tím souvisí možnost na každé vozidlo namontovat různé nástavby a vlečky. Můžou to být například cisterny nebo konstrukce na převoz dřeva. Hned při první vyjížďce si všimnete detailů celé herní mapy. Ale pozor, nezapomeňte si zapnout diferenciál a náhon na všechny kola! Animace a fyzika terénu se také hodně povedla, bláto se velice realisticky lepí na pneumatiky a odlétává pryč. Nyní terénním vozidlem prozkoumáte všechny watchpointy a můžete jet odemknout další garáž. To uděláte tak, že na svůj tahač dáte nástavbu a za něj maringotku, tím docílíte dopravení čtyř garážových bodů, pro její odemknutí.
klády při převážení
Potom si v této druhé garáži stačí dát nějaké konstrukce na dřevo a jet natankovat. Když si tahač plně naložíte, tak se váha vozidla samozřejmě zvedne a pohyb po velice rozbláceném povrchu velice těžkopádný. Pravděpodobně poprvé pořádně zapadnete a nepomůže ani naviják budete muset přijet dalším vozidlem a vytáhnout ho. Hra dále nabízí multiplayer, který s kamarády může být o dost zábavnější. I plnění různorodých úkolů v části Challenges. Osobně se mi hra velice líbí, jak nápadem a grafikou, tak i herním systémem. Ovšem nemusí sednout každému

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/pc/" rel="category tag">PC</a>