Tak si pořiďte mobilní dům, ten můžete mít rychle

Ano, to je pravda, rekreační nemovitosti se většinou prodávají jen v rámci rodiny. Ale mobilní dům buď již použitý, který je samozřejmě levnější, nebo nový mobilní dům http://www.top-mobilnidomy.cz/, můžete mít rychle dovezený na vámi vybraný pozemek.

Víkend u mobilního domu

Pozemek můžete koupit, nebo i pronajmout. A po napojení na inženýrské sítě nic nebrání vašemu trávení volného času na krásném místě, kde nepotřebujete ani stavební povolení a s tím spojené běhání po úřadech. Je to opravdu asi nejrychlejší řešení, které vám splní váš sen. Přitom si můžete si vybrat z velmi široké nabídky, což znamená, že si můžete vybrat vnitřní vybavení kuchyně, kde bude klasika jako je lednice a sporák plus další vybavení kuchyně. Můžete si vybrat i ty z pokojů, které svými půdorysnými rozměry budou splňovat vaše požadavky. Dále typ střechy, oken, jejich umístění, můžete si vybrat topidla, určíte si, jakou chcete mít koupelnu a toaletu, prostě vše je na vás. Tento produkt, v poslední době tak oblíbený, využijete jako zahradní domek, jako kancelář pro podnikatele, jako ubytovnu pro vaše zaměstnance, kteří mohou mít tento dům, označovaný také jako mobilheim, mít umístěný blízko prováděné zakázky, například výstavby domu pro klienta.

Malý mobilní dům

Majitel stavební firmy ušetří za jejich ubytování ve vzdálené ubytovně, i jejich svoz na pracoviště. Mobilheim, může sloužit ve variantě na celoroční pobyt jako ubytování pro lidi, kteří jsou zvyklí za práci dojíždět. Pokud skončí pracovat na jednom místě, naloží se jejich obydlí na speciální vozidlo a odveze do nové lokality. Popřípadě jste důchodci, jste soběstační a nezávislí na příjmu, máte pozemek a tam můžete bydlet v pohodlném domě, který má vše potřebné pro váš život. A je možné i vytvořit z těchto domů malé satelitní městečko, kde se všichni znáte z vašeho pracovního života. Také je plusem, že vám odpadne platba nájemného v městě, kde jste bydleli dříve, a kde poplatky za bydlení neustále rostou a samozřejmě i porostou.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/dovolena/" rel="category tag">Dovolená</a>