Vnímání ženské krásy z pohledu muže

Ženy a muži se dívají na krásu ženy, zcela jiným pohledem. Na rozdíl od žen, které nejvíce zohledňují fyzickou krásu a vše, co obnáší, se muži mnohdy zajímají o jejich duševní klady, které jsou někdy daleko přitažlivější než to, jak vypadají z hlediska jejich vzhledu.
radost z květin

..1         Úsměv jako zbraň, která předčí všechno

Ze všeho nejvíce, co muži na ženách milují je to, pokud nepřestávají mít úsměv na rtech. Žena, která se ráda a často směje, je pro muže tou nejkrásnější vílou, na jakou mohli narazit. Jejich úsměv a smích je natolik atraktivní, že budí v mužích pocity, které neumí ovládat.
Je to nejen sexy, ale i ocenitelná krása, které muži dávají v mnoha ohledech přednost – před samotným zevnějškem.
upřený pohled

..2         Obětavost jako dar a ukazovatel půvabu

Muži vědí, že se ženy během jejich života musí obětovat pro spoustu věcí. Ovšem vidět to na vlastní oči a cítit jejich láskyplnou povahu a obětavost vůči jiným, jich nikdy nenechá chladnými a vždy ocení, jak je daná žena díky této vlastnosti nesmírně nádherná. Protože čistá duše, dělá člověka krásného a jedinečného.
Nepopíratelně největší úctu, muži ženám sklánějí v době, kdy jim porodí děti. Síla, kterou v sobě nosí a obětavost vůči jejich potomkům, jsou nepřehlédnutelné vlastnosti, díky kterým si jich váží aobdivují je.

..3         Přirozenost, kterou v sobě nezapřou

Nejkrásnější žena z pohledu muže je ta, která je sama sebou, na nic si nehraje a nesnaží se všem kolem sebe zalíbit. Všichni muži se mezi sebou shodnou na tom, že pokud ze ženy vyzařuje přirozenost, není větší krásy, kterou by mohla nabídnout.
•       Mnoho žen se domnívá, že musí vypadat jako královny dokonalého outfitu a líčení, aby na muže udělaly dojem a zalíbily se jim. Ve skutečnosti však muži touží po jednoduchosti a přirozeném chování ženy. Dá se říct, že jich nepopíratelně více zajímá to, jaká je žena uvnitř než to pozlátko na povrchu.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/zena/" rel="category tag">Žena</a>