Vyberte to správné místo pro první rande

První rande. Vybrat perfektní oblečení, oholit se, perfektně upravit vlasy, použít parfém. Nejen ženy čeká před schůzkou maraton příprav. Pány čeká ale ve většině případů ještě jeden úkol navíc, a to je výběr správného místa pro první schůzku.

zábava na řetízáku

Výběr místa je velice důležitý. Záleží zejména na tom, jak se dokážete se ženou bavit. Pokud navazujete vztahy obtížněji, určitě jsou pro vás lepší místa, kde toho nebudete muset tolik namluvit. Pokud jste naopak velice komunikativní, nebude pro vás problém jít s milovanou na místo, kde budete jen sami dva.

 

Večeře

Návštěva restaurace patří mezi klasiku při výběru první schůzky, a tak nemůžete šlápnout vedle, pokud se k této volbě uchýlíte. Musíte však počítat s tím, že budete u stolu sami dva, a tak se budete muset po celou dobu bavit jen a jen spolu. Pro začátek volte běžná témata a posléze, pokud to bude situace dovolovat, zkuste pro odlehčení atmosféry přidat nějakou veselou příhodu ze života.

 

ZOO

Procházka zoologickou zahradou je skvělou volbou. Trapas v podobě chvilkového ticha zde vůbec nehrozí, zejména pokud se procházíte třeba pavilonem plazů. Zvířata vám dají spoustu námětů ke konverzaci a uvidíte, že komunikace bude plynout, ani nebudete vědět jak. Navíc, když si doma připravíte pár zajímavostí o některých zvířatech, můžete skvěle zazářit.

slavnostně prostřeno

Kino

Návštěva kina je vhodná spíše až pro schůzku alespoň druhou, protože popravdě, v kině si moc nepopovídáte. Pokud ale plánujete po kině ještě nějakou procházku nebo návštěvu kavárny, můžete tuto variantu volit i pro první schůzku. Budete mít zaručený námět konverzace. Je to holt klasika, která se určitě neomrzí.

 

Bowling, minigolf, in-line brusle

Pokud nejste úplný nešika a víte, že váš protějšek tyto možnosti také ocení, neváhejte, a běžte do toho. Při těchto aktivitách máte spousty možností, kdy se můžete své partnerky letmo dotknout, např. pomoc na nerovném povrchu při bruslení nebo pomoc se správnou technikou držení golfové hole. Nezapomínejte na to, že ženy jsou něžné bytosti a dělá jim dobře mužova pozornost.

 

Pouť

Pokud se na to cítíte, nevadí vám hluk a vaše přítelkyně není těžká introvertka, vezměte ji na pouť. Vrácení se do dětských let, dovádění na řetízkovém kolotoči, cukrová vata, utěšování na horské dráze, to vše vám hraje do karet (nesmíte se ovšem bát více, než ona). 

Samozřejmostí by měla být romantika v podobě vystřelené růže.

 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, samozřejmostí je být milý, zdvořilý, usměvavý, a pokud k tomu přidáte pár komplimentů, odpustí se sem tam i nějaký ten nedostatek.


Posted in Nezařazené