Vydržte v posteli déle


Pokud trpíte poruchou, která se jmenuje předčasná ejakulace, mohou za tím stát jak fyzické, tak psychické problémy. Dobrá zpráva je, že se nejedná o problém, který nelze řešit. Naopak, jedná se o problém, který má spoustu možných řešení, a my se na ně společně podíváme.

Doplňky stravy

Do vaší stravy byste měli zahrnout více zinku a hořčíku, což jsou látky, která vám mohou s předčasnou ejakulací pomoci. Tyto látky do sebe můžete dostat pomocí doplňků stravy, jako je třeba listová zelenina, další zelenina, ovoce nebo luštěniny. Zaručeně je ale do sebe dostanete pomocí doplňků stravy, které zakoupíte třeba v lékárnách.

vitamíny

Masturbace před stykem

S vašim problém vám může pomoci také masturbace před pohlavním stykem. Když budete před sexem masturbovat, vaše tělo obtížněji dosáhne znovu orgasmu, což prodlouží čas mezi zahájením styku a vyvrcholením. A přesně o to vám jde.

Cvičení

Můžete si také pomoci jistým cvičením. Pomůže vám například posilování pánevního dna. Cvičte svaly pánevního dna, která vám mohou pomoci ovládnout ejakulační reflexy a tím prodloužit dobu k vyvrcholení. Jednoduše si sednete do polohy, která nebude vyvíjet tlak na vaši hráz a stahujte svaly pánevního dna po tři vteřiny. Opakujte asi desetkrát a třikrát denně.

Znecitlivující krém

Existují také znecitlivující krémy, které pomáhají mužům s těmito problémy. Znecitlivující krém, nebo případně sprej, nastříkáte na svůj penis a tím, že nebude tolik citlivý na fyzické doteky a dráždění, se vám prodlouží doba potřebná k vyvrcholení.

sex

Léky

Využít můžete i léky, které jsou určeny pro muže, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací. Vhodným lékem je například dapoxetin. Je to sice lék, který je na předpis, ale pokud máte tyto problémy, je pravděpodobné, že vám lékař tento lék předepíše. Lék je již dlouhá léta odzkoušen a u většinu mužů zabírá.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>