Vyrobte si originální módní kousek

Máte chuť obnovit svůj šatník nějakým super kouskem oblečení?
Chtěli byste se obléci do něčeho, z čeho bude léto doslova sálat?
Nemáte chuť utrácet své naspořené finance a ni se s ostatními nákupními šílenci mačkat v přeplněných obchodních domech?
 
Pokud jste si právě odpověděli třikrát po sobě ANO, pak pro Vás máme pár jednoduchých triků na to, jak si zajistit nové módní kousky přímo u Vás doma, a to pouze za využití materiálů a pomůcek, které má většina žen běžně k dispozici.
barvy textilu 
Co budete tedy potřebovat?
Postačí Vám bílé tričko (klidně i s potiskem či nápisem) z příjemného savého materiálu a ve střihu, který lichotí Vaší postavě – pokud takové ve skříni máte, ale už jej pro jeho okoukanost příliš nenosíte, gratulujeme.
Jako další pomůcku doporučujeme starší džíny, které již také příliš nenosíte, ale stále Vám perfektně sedí. Pokud budou oprané, ošoupané či na nich najdete sem tam malou dírku, tím lépe.
Jako poslední kousek, kterému můžete vdechnou během několika minut nový život pak doporučujeme plátěnou tašku ve světlých odstínech, ideálně bílou, ale hodí se též světle modrá, zelená, nebo růžová.
K úpravě výše uvedeného starého oblečení pak budete potřebovat ještě klubko režných nití, barvu či barvy na textil a nůžky. Nic víc.
staré džíny 
Jak na to?
Tričko vezměte a v oblasti rukávů jej v horizontální rovině celkem 3x po obou stranách nastřihněte tak, aby každá z utvořených děr měla jinou délku. Totéž můžete provést také v dolní (bederní části zadního dílu. Tričko tak dostane úplně jiný náboj a vy se v něm v létě nebudete potit.
Z džínů si utvořte odstřižením obou nohavic šortky, u nichž můžete dále na přední straně taktéž vytvořit nůžkami nejrůznější dírky a otvory tak, aby se Vám hodily k tričku.
Starou plátěnou tašku poté vezměte a na bázi batiky ji obarvěte ve veselých letních barvách, Zaručujeme, že ji tak nikdo nepozná a Vy budete mít nový doplněk do šatníku.

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>