Využijte teplo ze slunečních paprsků

Když se tak rozhlédnete po svém pozemku, určitě budete spokojeni. Záhonky obrostlé rostlinkami pěkně v řadě. Okrasná zahrada s odpočinkovým koutem také zve k posezení. Ovocný sad s několika ovocnými stromy také nabízejí sladké a zdravé poživatiny. Inu, nemáte to tam špatné. Zahrada jen kvete.

kluk pod sprchou

A co bazén? Ten také máte?
Aha, nestačily Vám finanční prostředky na jeho pořízení. A jak se tedy v období léta osvěžujete? Jak vůbec v tom Vašem zahradním domku provádíte večerní hygienu? No ano, ono staré dobré známé polévání se ohřívanou vodou z kýble. Pravdou je, že jakýsi nádech romantiky to jistě má. Ale když trávíte na zahradě několik týdnů dovolené, co potom? Nezajídá se Vám v tomto směru ta hora romantiky?

Víte, že solární sprcha není finančně nijak zvlášť nákladná, a přitom splní svůj účel? A dokonce i různé tvarovky v případě lapálie se dají snadno dokoupit? To aby Vám sprcha fungovala bez problémů a přesně podle Vašich požadavků! A navíc nemusíte plýtvat obsahem plynové bomby, nebo elektřinou, když vodu musíte den co den ohřívat. V případě solární sprchy to za Vás udělá sluníčko. To proto, že slovo solární znamená sluneční.

stará sprcha

Proč nevyužít sluneční energii i na vlastní zahradě?
K létu slunce patří, tak proč byste nemohli i Vy těžit z jeho paprsků? Rozhodně nebudete výjimkou v tom, že sluneční energii využijete. Všude se už propagují, např. solární panely, které se zaměřují na přímou přeměnu světla na elektrickou energii. A Vy potřebujete jen teplejší vodu, abyste ji nemuseli pořád dokola ohřívat.

A představte si také ten požitek, když se po celodenní dřině mezi záhonky osvěžíte, ale zároveň smyjete pot z celého svého těla díky solární sprše! Než usednete k večerní kávě do své odpočinkové zóny, budete svěží a čistí, aniž byste se lopotili s kýblem ven. A než se zase ohřeje! Nechte slunce pracovat za Vás!

Posted in <a href="https://www.upmas.cz/dovolena/" rel="category tag">Dovolená</a>